16 خرداد 1402 - ساعت 0:58

در این صفحه، نظرات شرکت کنندگان دوره سیگنال گیری بورس تهران با شما به اشتراک گذاشته می شود. با عنایت و توجه خاص پروردگار، تا این لحظه، آن چیز که از دانش پذیران به عنوان بازخورد دریافت شده است، حاکی از رضایت قلبی، حس خوب و کاربردی بودن دوره می باشد. امید است با تکیه بر خداوند سبحان، کیفیت بالای آموزش، سبب ارتقای سطح سرمایه گذاری شما گردد. اگر با سبک آموزشی آرش ادیبی آشنا باشید (در اینستاگرام، آپارات و یوتیوب)، در کنار استفاده از ادبیات شیرین و اصیل فارسی در انتقال علم سرمایه گذاری، ابیات و پندهای زیبایی نیز در جلسات آموزشی تقدیم دانش پذیران می گردد تا ضمن آموزش مسایل مادی، بعد روحانی و معنوی نیز تقویت گردد. کسب سود و ارتقای مالی در صورتی که با رشد شخصیتی همراه باشد، طعم زندگی را بسیار شیرین کرده و آرامش خاصی را برای ما رقم می زند. تا کنون  جمع کثیری از هموطنان، در این دوره آموزشی شرکت کرده و خبر سودهای شیرین خود را با ما به اشتراک گذاشته اند. انشالله سودهای این عزیزان و همچنین شما خواننده گرامی، به زندگی شما برکت آورده و خرج خوشی های شما و خانوداه محترم گردد.

سمت راست این متن، تصویری از گروه پرسش و پاسخ دوره های برگزار شده را مشاهده میفرمایید. به تاریخ 19 بهمن 1401، یعنی زمانی که عملا دوره های اول، دوم و سوم آموزش سیگنال گیری به هدف خود  رسیده اند، پیامی در گروه قرار دادم و از مجموع  شرکت کنندگان سه دوره برگزار شده، خواستم تا نظرات خود را در مورد محتوا، سبک تدریس،   نحوه رفع اشکال و… در گروه مطرح بفرمایند. دقت بفرمایید که نظراتی که در ادامه مشاهده خواهید نمود پس از  ماه ها باهم بودن ، توسط دانشجویان محترم بنده ارائه شده است.

حکایت آموزنده

روزی لقمان در کنار چشمه‌ای نشسته بود. مردی که از آنجا می‌گذشت از لقمان پرسید: چند ساعت دیگر به ده بعدی خواهم رسید؟
لقمان گفت: راه برو.
آن مرد پنداشت که لقمان نشنیده است. دوباره سوال کرد: مگر نشنیدی؟ پرسیدم چند ساعت دیگر به ده بعدی خواهم رسید؟
لقمان گفت: راه برو.
آن مرد پنداشت که لقمان دیوانه است و رفتن را پیشه کرد. زمانی که چند قدمی راه رفته بود، لقمان به بانگ بلند گفت: ای مرد، یک ساعت دیگر بدان ده خواهی رسید.
مرد گفت: چرا اول نگفتی؟
لقمان گفت: چون راه رفتن تو را ندیده بودم، نمی‌دانستم تند می‌روی یا کُند. حال که دیدم دانستم که تو یک ساعت دیگر به ده خواهی رسید.


صدای شما

هر بار که این صفحه از سایت را مرور میکنم، حسی مملو از کامیابی حس می کنم. اینکه همه ما در کنار هم رشد کردیم و در بازار مالی، به موفقیت رسیدیم. خدا را هزار مرتبه شکر. از اینکه حس خوب خود را با بنده به اشتراک گذاشتید، از همه شما شرکت کنندگان دوره های آموزشی، سپاسگزارم. با احترام آرش ادیبی

You cannot copy content of this page