16 خرداد 1402

خوش آمدید

سلام و عرض ادب خدمت شما. خیلی خوش آمدید. اینکه به دنبال یادگیری تکنیک های معامله گری و روش های سرمایه گذاری در بورس، فارکس و ارز دیجیتال هستید، نشان از هدف داشتن شما در زندگی دارد. همه ما به دنبال ساختن آینده ای روشن تر هستیم. از این جهت از هم نشینی مجازی با شما بسیار خرسندم. بنده تلاش میکنم به صورت منظم، ویدیو های آموزشی کاربردی در باب بازار های مالی را در این وبسایت تقدیم حضور شما کنم. فارق از اینکه دانش پژوی دوره های آموزشی بنده باشید یا خیر، ویدیو های آموزشی رایگان بنده را مشاهده بفرمایید و در بخش نظرات هر ویدیو، چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما، خواهم بود. به امید خدا در کنار هم و باهم، پیشرفت خواهیم کرد. آرزو میکنم سود های شما خرج لحظه های خوش شما و خانواده های محترم شما بشه. با احترام. آرش ادیبی.

فیلتر اندیکاتور مکدی 

چگونه از دیده بان سایت tsetmc هوشمندانه استفاده کنیم؟ 

در این ویدیو آموزشی به عنوان هدیه، کد فیلتر اندیکاتور مکدی جهت استفاده در دیده بان سایت tsetmc.com  را خدمت شما تقدیم میکنم. اما استفاده بسیار متفاوتی را نیز برای شما در مورد دیده بان این سایت در ویدیو آموزشی تقدیم نموده ام تا با ذهنی بازتر به سمت هدف اصلی خود که کسب سود در بازار سهام بورس تهران می باشد، حرکت بفرمایید. ابتدا ودیو را با حوصله مشاهده بفرمایید، سپس کد را به کمک دکمه زیر دانلود بفرمایید

قسمت 1 – تحلیل شاخص کل بورس

چگونه از شاخص کل بورس تهران، سیگنال خرید یا فروش بگیریم؟

در این ویدیو آموزشی، یک سبک ساده سیگنال گیری را خدمت شما تقدیم میکنم. لطفا ویدیو را مشاهده بفرمایید. سپس به قسمت دوم آموزش که روش ساخت این سبک را خدمتتون توضیح دادم، مراجعه بفرمایید. در واقع کاربرد جذابی از مویینگ اوریج را به سبک گرافیکی استفاده خواهیم نمود.
به امید خدا این روش، موجب کسب سود های مالی در بازار های مالی برای شما گردد. آمین.

قسمت 2 – تحلیل شاخص کل بورس

چگونه از شاخص کل بورس تهران، سیگنال خرید یا فروش بگیریم؟

به قسمت دوم تحلیل آموزشی شاخص کل بورس تهران خوش آمدید. لطفا ویدیو را مشاهده بفرمایید. سپس در سیستم خود، تنظیمات تدریس شده را اعمال نموده تا به صورت عملی، روش تدریس شده را تمرین نمایید.
به امید خدا این روش، موجب کسب سود های مالی در بازار های مالی برای شما گردد. آمین.به امید خدا این روش، موجب کسب سود های مالی در بازار های مالی برای شما گردد. آمین.

آشنایی با الگوی  FTR

شناسایی  موقعیت های خرید و فروش روی نمودار – ویدیو 37 از دوره آموزشی

این ویدیو آموزشی به تاریخ 5 آذر ماه 1401 ضبط شده و در آن به شناسایی شرط خرید یا فروش برای نماد خکاوه در بورس تهران پرداخته شده است. یکی از تکنیک های ورود به بحث پرایس اکشن، توانایی شناسایی نواحی حمایت و مقاومت مانند FTR می باشد. در این مثال عملی که ویدیو شماره 37 از دوره آموزشی سیگنال گیری بورس تهران می باشد، با این سبک سیگنال گیری آشنا می شوید. چند روز پس از این ویدیو، نماد خکاوه رشد خود را آغاز نمود و تا بیش از 100 درصد رشد کرد.

آغاز ثبت نام چهارمین دوره آموزشی سیگنال گیری بورس تهران

شروع دوره : 10 اسفند ماه 1401

بورس تهران، مشمول تعداد بالایی شرکت بوده که تحلیل آن ها به شیوه ای سنتی، نیازمند صرف زمان بسیار زیادی خواهد بود. در این دوره، شما ضمن آشنایی با ابزارهای سیگنال گیری خودکار، در زمان تحلیل خود تا رسیدن به نماد های دارای ویژگی های خاص مد نظر، صرفه جویی بسیار زیادی خواهید نمود. به کارگیری ابزارهای مورد اعتماد بین المللی و بر پایه مستندات دانشگاهی، موجب می شود تا مخاطب، نسبت به روش های معرفی شده، اطمینان داشته و دیگر اضطراب از حیث منابع علمی و مستندات مبنای روش ها را نداشته باشد. دوره پیش رو، به شما کمک می کند تا دید خود را در انتخاب شرکت های بورسی جهت سرمایه گذاری، محدود به روش های تکنیکال، تابلوخوانی و یا بنیادی نکنید. به عنوان مثال، در مستندات علمی که طی دوره خدمت شما تقدیم می گردد، شما با میزان کارایی اندیکاتورها در دوران رونق یا رکود بازار سرمایه آشنا خواهید شد. همچنین به عنوان مثال دیگر، اثر چرخش سیاسی دولت، پس از انتخابات ریاست جمهوری را بر پایه مستندات معتبر علمی، درک خواهید نمود. در واقع در پایان دوره، شما با دید بازتری به بازار بورس تهران، نگاه کرده و به امید خدا سودهای شیرینی را کسب خواهید نمود. اگر با نمودار شمعی و الگوهای آن، آشنایی داشته باشید، مطلع هستید که الگوهای متنوعی در نمودار های شمعی ایجاد می شود که هرکدام هشدار خاصی را برای تحلیلگر صادر می کنند. اما کدامیک از الگوهای شمعی، در بورس تهران، سیگنال های معتبر تری صادر میکنند؟ پاسخ به این سوال، به کمک مستندات علمی بازار سرمایه، در این دوره، در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین برمبنای همین مستندات، پس از اینکه الگوهای معتبر که بازدهی بیشتری داشته اند را شناسایی نمودیم، به راحتی می توانیم تشخیص دهیم که در حال حاضر، کدامیک از نماد های بورس تهران، در نمودار خود، این الگوها را دارا می باشند. آنچه که در این دوره فراخواهید گرفت، مشابه مثال های فوق، بر مبنای مستندات علمی برای شما تدریس گردیده اند.

You cannot copy content of this page